Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítěz III. třídy

20. 7. 2007

Áčko posílilo a Béčko sehrálo svůj první zápas

.

Obrazek Obrazek

1.FC Líbeznice "A"                               1.FC Líbeznice "B"

.

Áčko nastoupilo s Mirkem Barankem v přátelském utkání proti fotbalistům Béčka  

Více na stránce Akce FK

_________________________________________________________________

1.FC Líbeznice

.

vítěz III. A třídy

.

Náš sen a naše přání se stalo skutečností.

.

V  posledním zápase  jsme porazili Veleň  6 : 0 a udrželi si tak první postupové místo a po dlouhých téměř čtyřiceti letechnáš klub  1.FC Líbezníce tak zase stane  po boku týmů  II. A třídy – okresního přeboru. Již několikrát jsme postup ze skupiny měli na dosah ruky, ale vždy nás nějaká překážka nepustila dál. Tuto sezonu nás ale nic nezastavilo. A stojíme na prahu nové éry fotbalu v Líbeznících.

Obrazek

 

1.FCL : Sokol Veleň

6 : 0 

.

Obrazek Obrazek

             I v  posledním zápase ve III. A třídě  naše A mužstvo nezaváhalo  a  porazilo Veleň  6 : 0 . Byla to nádherná tečka za letošní úspěšnou sezónou. Sezónou završenou postupem do Okresního přeboru. Stalo se, že v letošní sezóně se v našem mužstvu sešla parta výborných fotbalistů, kamarádů, bojovníků a srdcařů, kteří vytvořili takový tým, který neprohrává.

             Proti Veleni naši fotbalisté začali trochu zakřiknutě, jako by si stále neuvědomovali jaké v nich jsou kvality. K potřebnému klidu jim pomohli až dva první goĺy. První z penalty po zahrání rukou velenského obránce v pokutovém území. A druhý z hezkého a rychlého útoku kdy J. Mariňák o břevno a tyč uklidil míč podruhé do branky. V druhém poločase se to J. Mariňákovi  podařilo ještě třikrát a tak se stal  s pěti góly střelcem posledního kola. Poslední šestou branku  chvíli před koncem zápasu vstřelil Pavel Lavička. Po konečném hvizdu rozhodčího který ukončil naše působení ve  III. třídě propukly  oslavy tohoto fotbalového úspěchu.  

             Nejprve pan Luboš Novák a Zdeněk Stibal osobně poděkovali každému hráči, který se o tento úspěch zasloužil, předali jim diplom a  medaili na upomínku tohoto okamžiku. Po tomto krátkém "obřadu"  stříkalo šampaňské, děkovalo se divákům. A pak se už jen do rána jedlo a pilo a slavilo a bylo co oslavovat  

HOŠI  DĚKUJEM!!!

Obrazek  Obrazek

 .

  

           Není pochyb o tom, že potěšení odešli i diváci,  kterých na tento zápas přišel rekordní počet. Všem divákům a fandům patří velký dík za povzbuzení i podporu a to i ve chvílích kdy se zrovna nedařilo, jako třeba smolná remíza v Záluží, nebo malé remízové trápení v Hovorčovicích. Tímto jsme si  závěr sezóny udělali komplikovanější  a do posledního zápasu bylo o co bojovat.  Nebýt těchto našich zaváhání mohli jsme  oslavovat již  mnohem dříve. Ale míč je kulatý a tak i těm  nejlepším se  může zakutálet tam kam zrovna nechtějí.

 

Obrazek 

 

                  Příští týden naše hráče  čeká poslední přátelské utkání mezi našimi hráči „A“  mužstva  a mužstva „B“.  Jako program zábavy, kterou 1.FCL pořádá na svém hřišti.(viz níže)  Pak naše hráče čeká krátká přestávka, soustředění a v půli srpna první zápas II. třídy. A jako novinka koncem srpna začne i naše nově vzniklé mužstvo „B“ svůj premiérový zápas ve IV. A třídě.

 

Obrazek.
Sezóna 2006/2007

 

    podzimní část                        jarní část 

 • 1.FCL : Záluží            0 : 4             Záluží  : 1.FCL             1: 1                

 • 1.FCL : Hovorčovice  4 : 1             Hovorčovice : 1.FCL    2 : 2

 • Kojetice : 1.FCL         2 : 4            1.FCL : Kojetice          1 : 2

 • 1.FCL : Dřevčice       3 : 1             Dřevčice : 1.FCL          0 : 1

 • Od.Voda : 1.FCL       1 : 2             1.FCL : Od .Voda         1 : 3

 • 1.FCL : Měšice B      5 : 0            Měšice B : 1.FCL          1 : 2

 • Zeleneč B : 1.FCL     3 : 1            1.FCL : Zeleneč B        2 : 1

 • 1.FCL : Úvaly B        3 : 1              Úvaly B : 1.FCL             1 : 2

 • Pacov A : 1.FCL        3 : 2             1.FCL : Pacov A             7 : 0

 • 1.FCL : Řež               2 : 1             Řež : 1.FCL                    0 : 4

 • Škvorec A : 1.FCL    3 : 4            1.FCL : Škvorec A        6 : 2

 • 1.FCL  : Mratín          3 : 0           Mratín : 1.FCL               0 : 2

 • Veleň: 1.FCL             3 : 3            1.FCL  : Veleň                6 : 0

___________________________________________