Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rádi si přečteme vaše příspěvky a názory. Přijmeme i kritiku, ale hanlivé a neslušné příspěvky budou administrátorem smazány.

Obrazek

Prosím členy 1.FCL aby své příspěvky, chválu a kritiku psali výhradně do rubriky Diskuse členů  1 .FCL

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

joj

(joj, 11. 10. 2009 21:21)

joj

Perly

(Ivo Novák, 11. 10. 2009 20:55)

Komentátor České televize Jaromír Bosák patří mezi nejoblíbenější sportovní komentátory v republice, proslavil se především neotřelými bonmoty a hláškami, které používá při komentování fotbalových zápasů.
Hlášky jako : "Jéžiši, to byl pane zákrok, ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy!"
nebo "Tak to bylo o prsa korejský ženy." zlidověly a s nimi i řada dalších.

Top 11 soutěžních hlášek:
1. Dnes jsme bohužel sledovali zápas, v němž si podala ruku bída s nouzí.
2. Domácí dnes hrají takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili.
3. Nevím, co teď odpískal Rooneymu rozhodčí za faul? Zákaz předjíždění?
4. Leváci jsou potřeba v každém týmu, ale ne když odjakživa kopou pravou.
5. Rozhodčí asi nemá svůj den a chtělo by to střídat.
6. Takhle rozzuřeného trenéra jsem ještě neviděl. Potkat ho v noci, zakousnu se do stromu a dělám suchou větev.
7. A bude to rohový kop. Podle tlačenice ve vápně to vypadá, že na některé hráče přišlo jaro.
8. ...a netrefí se a netrefí. Co tomu asi říká manželka...
9. Ten rozhodčí, toho snad vytáhli z basketu, ten asi píská kroky.
10. Tohle už se nedá nazvat kosa, to je pořádně rozjetý kombajn.
11. Zdá se, že fanoušci na něj pokřikují hraj nebo si kup lístek!

libe

(libe, 11. 10. 2009 15:47)

li

TSTS

(TSTS, 11. 10. 2009 14:27)

TS

gratulace

(Olejare, 10. 10. 2009 20:47)

Tak Vam gratuluju ke trem bodum, takze Tome vitezna se nemeni? .]

Muf a drogy

(Robinho, 8. 10. 2009 15:38)

Tony, Tony, Tony neměl bys brát tvrdé drogy:-))), a pokud už jsi z rauše venku, tak věř že rozhodčí tě na hřiště s motorkou nepustí, takže budeš muset po svých a v tom případě jsem uplně klidný:-))) PS: Doufám že můžeš vést ten hotelový řetězec s ortézou a nebo po telefonu z nemocnice:-))) počkám na tebe na půlící čáře...snad tě stihnu zaregistrovat jak kolem mě profrčíš:-)))

Galacticos - Bořanovice

(Muf, 8. 10. 2009 14:03)

Pánové, těším se na neděli, chudák Robinho si bude připadat, že kolem nich jezdíme na motorce a že má ještě horečku i po antibioticích... :-). Tak jdeme pro 3 body !!! :-). A áčko čekám také první výhru...

RE: sponzoring

(Zdeněk, 5. 10. 2009 0:00)

Milý Karle, pokud myslíte vážně co zde píšete, požádal bych vás, aby jste mne kontaktoval po telefonu. Informuji jak se věci mají. Klubovnu dáváme dohromady jak se dá a za jakoukoli pomoc budeme vděčni.
Zdeněk Stibal 603504411

sponzoring

(karel rada, 4. 10. 2009 23:14)

Dobrý den, škoda jen že jsem nikde jako líbeznickej neobjevil, že pořádáte sbírku pro stavbu klubovny.Rád bych vám přispěl kdyby někde psali kolik je třeba kč.Jsme sice nově nastěhovaný v líbeznici ale oba naši kluci chtějí hrát fotbal :-)
škoda že se nikde neobjevil nějaký plán předběžných nákladů a nebo něco takovýho ........................, něco jako že je potřeba pro zdárný rozvoj dát dohromady xxxx kč a kdo chce může přispět atd atd .........

sraz

(Benfika, 4. 10. 2009 9:58)

Benfika sraz na hřišti v 15:00, V Brázdimi se hraje od 16ti hodin.

brazdim

(šimi, 4. 10. 2009 9:51)

ahoj,přijedu rovnou do Brázdimi(v 15,30 hod)

LOL

(Zdeněk S., 1. 10. 2009 14:32)

Michale znám tě jako fajn kluka, proto jsem byl o to víc naštvanej, pro to co se stalo. Článek je pryč, ale klidně ti ho pošlu znova přečíst. Nikde jsem tam z nikoho nedělal to, co vím že není. To, že si každý na fotbale dá pivo je "normální". Psal jsem jen, že by se každý měl ovládnou a to ať již v jakém koli stavu. Pokud můj příspěvek vyzněl jinak, mrzí mne to, nebylo to myšleno tak jak jsi to pochopil.

lol

(mikeš, 1. 10. 2009 13:17)

pane ctibal váš závěr na tenhle incident mě dost naštval myslim si že namáte právo ze mě dělat feťáka takhle veřejně jestli se vám to nelíbí a myslíte si to o mě tak mi to máte říct do očí stejně tak jako lidi tady okolo co mě znaj od malička a najednou sem pro ne pan michal V a jak řikám idiota ze mě nikdo dělat nebude!!!!!

trenink

(šimi, 30. 9. 2009 22:31)

omlouvám se ze zítřejšího treninku,jsem od pondělí nemocen(sice chodím do práce)tak se budu šetřit,nevím ani jak to bude v neděli,jestli už budu v pořádku ale je nás dost,takže mojí nepřítomnosti si ani nevšimnete.

Začátky utkání v Brázdimi

(Ivo Novák, 29. 9. 2009 18:10)

Utkání v Brázdimi jsou už 16.hod.

minuly vikend 2

(MUF, 29. 9. 2009 11:27)

NEDĚLE:
Galacticos Benfika přesvědčivě "seřezala" Řež, zejména duo Wiči (hattrick) a Voňkys (2 goly) bylo nezadržitelný... Tady musím ještě vyzdvihnout Karlose, kterej je zásoboval nádhernýma balónama :-). I Lehmann všechny překvapil a to svými dlouhými výkopy a že při hře mluvil. Nepřekvapil už pak gólem z dálky ke vzdálenější tyči, ale to už bylo o výsledku rozhodnuto, takže to nebolelo jako minulý týden v Klíčanech... Mám ale připomínku k sestavě. Kuřeti jsem to už řekl a považuju za slušné to říct veřejně! Benfika má myslím maximálně 4-5 dobrých fotbalistů a zbytek jsme opravdu průměrní hráči s různou mírou soudnosti a sebekritiky. V neděli mne ale naštvala jedna věc a to, že nehrál Standa Oliverius, který podle mne bezpochyby patří do té první skupiny! (nabízel jsem mu ať hraje místo mě, ale v té chvíli už to bylo pozdě). Do skupiny kvalitních fotbalistů určitě patří i Kovi, ale zde musím říct, že si myslím, že prostě hrát neměl. Objeví se jednou za 2 měsíce a hned hraje? Kde byl, když jsme na jaře jeli do Máslovic v osmi lidech a scháněli ještě cestou lidi co můžou alespoň chodit...Nebyl v práci, ale prostě se mu nějak nechtělo a vykašlal se na nás... Proto teď například neměl hrát, bylo nás opravdu hodně. Oceníme určitě jeho přínos v utkáních, kdy to bude mnohem víc potřeba, aby dorazil. (Kovi, neuraž se, hraje se mi s Tebou dobře, ale tohle mě prostě v neděli namíchlo) Kdo mě zná, tak ví, že i v Hanspaulce preferuji, aby hrála kvalita na úkor všech (i mě zároveň), ale prostě si myslím, že bychom měli mít víc snahu být pro ten mančaft přínosem. Na hřišti i mimo něj....
PONDĚLÍ:
Brigáda na hřišti mě také překvapila... Ikdyž mi pak bylo vysvětleno, že je to tak běžné :-(. Už jsem se několika takových akcí (stavění stanů atd.) zúčastnil a musím říct, že tam vídám pořád ty samé lidi a je nás skutečně málo... A s tím se nabízí dotaz, kde byli všichni Ti co si myslí, že by měli hrát každý týden v základní sestavě ? Všichni vykládají jak se těší na "klubovnu" atd., ale asi až jim to někdo udělá, že? Vím, že časové možnosti jsou velice individuální a každý máme své starosti a povinnosti, ale myslím, že je na každém, zda se nějak zapojí, pomůže, protože to pánové děláme PRO SEBE !!!
A Zdeňku, prosím, aby hned po příštím utkání nahradili fotky z brigády momentky z utkání příštího kola, kde FC LÍBEZNICE snad zabodují v Brázdimi !!! ( brigádu si schovej do archivu klubovny )
Pokud jste to dočetli až dolů, tak díky... MUF :-) :-) :-).

minuly vikend

(MUF, 29. 9. 2009 11:26)

Pánové, kdo mě zná dobře ví, že nemám problém říct svůj názor naplno a přímo, ikdyž se to těm, kterých se to dotkne, nelíbí...Nepotřebuju se někomu zalíbit, takže píšu tento příspěvek ve kterém vyjádřím jen to, co klidně každému zopakuji do očí (tedy pokud jsem to ještě neřekl ).
Sobota:
Zápas špatnej, taková klasika poslední doby, prostě se nedaří... Slyšel jsem pak pár jmen hráčů, kteří "nezahráli", ale to mě nepřísluší komentovat, protože je to ÁČKO. Respektuji, že se jedná o mnohem lepší fotbalisty a tím pádem by moje kritika vyzněla opravdu hloupě. Přesto ale mám pár maličkostí: vadí mi, že lavička (ať na ní,nebo vedle ní stojí kdokoliv!) za celý zápas neudává pokyny, nepovzbudí, nevynadá. Ti hráči svoje chyby nevidí, myslím, že by je nějaké to trknutí z lavičky "nakoplo". Pak jsem slyšel, že platíme spoustu kvalitních hráčů na hostováních atd.. Ať se nikdo neurazí, ale není to z hlediště moc vidět. Fotbalisti jsou to určitě, to klobouk dolů, ale je vidět, že přijedou jednou za 14 dní na zápas a nejsou s týmem sehraní (prý nechodí na žádné tréninky)a ani tam nevidím to "srdíčko" třeba jako když hrál Jitrnička apod.. Asi by stálo za zamyšlení, jestli by nemělo být součástí hostování i určitá zaujatost, spoluzodpovědnost apod... Jak jsem již napsal, Jitrnice chybí, ale hlavně aby se už uzdravil MARY... Všichni musí vidět, že bez něj ten fotbal prostě není ono. Navíc nechápu, že na Ačko přišlo 11 lidí a Kobra, o půli chtěli minimálně 3 střídat... Proč nepřišel pomoct někdo z těch lepších z béčka, když áčko chodí pomáhat nám ??
Incident: Michala V. znám pouze od vidění, vždy jsme se pozdravili a do té soboty jsem proti němu nemohl říct špatné slovo. Nevím, co si řekli s "Tonim" u kiosku, ale ať to bylo cokoliv, tak takhle se prostě spory neřeší. Tos Michale přepísknul :-(. Neznám Tě dobře, ale nemyslím si, že máš zapotřebí obdiv skupinky ve které jsi seděl na zápase za incident jako byl tento. Tady souhlasím s Kuřetem, že vypadáme jako idioti, když se bijeme mezi sebou...

Všechno půjde

(jitrnice, 28. 9. 2009 12:08)

Zdravím Líbeznickej manšaft, hoši všechno půjde..Minule jsme začali úplně stejně a taky se to zvládlo...až začnete dávat goly a obrana bude hrát jako minulej rok, tak nemůžete prohrát s nikým...Jinak se na vás celkem začínám těšit, i když nevím proč...možná kvůli chlastu..kdo ví...mějte se

GALACTICOS

(Kuře, 28. 9. 2009 8:50)

5:2 první výhra v sezoně a to co předved Vońkis to byla paráda.Ale tu výhru kalí událost která se stala v sobotu.Takovýhle bezmozci jako byl tenhle ať na fotbal nechoděj.Bylo to i selhání naše pořadatelský služby atd.Nejenomže jsme přišli o člověka kterej tam chodí ve svým volným čase,připravuje si to půl dne a pak mu jí nějakej bezmozek napálí,kam jsme to dopracovali.Kdybych se o tom incidentu dozvěděl hned tak volal policii,ale samozřejmě to mohl udělat kdokoliv jinej.To že to udělá člověk z naší vesnice to už je vrchol všeho.Takhle budem akorát pro srandu všem,že mlátíme mezi sebou.

Trénink

(Dani, 24. 9. 2009 17:01)

Cau omlouvám se z dnešního tréninku, musím se na zejtra učit do školy. Mějte se a v neděli cus


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64

následující »