Jdi na obsah Jdi na menu
 


II: ročník turnaje BENFIKA CUP

9. 8. 2011

II.ROČNÍK 

1.FCL BENFIKA CUP

100_1716.jpg

 

Druhý červencový víkend proběhl již druhý ročník turnaje v malé kopané 1.FCL BENFIKA CUP. Turnaj pro týmy nejen fotbalových klubů ale i pro týmy pracovních kolektivů a kamarádů získává svou popularitu. Oproti loňské účasti sedmi mužstev  se letošního ročníku účastnilo mužstev třináct. A tak bych rád poděkoval jak za účast tak za hezký sportovní zážitek všem fotbalistům, organizátorům, divákům i těm kteří finančně na tuto akci přispěli.

  100_1809.jpg

Mužstvo Pavla Waly  si odvezlo trofej nejcennější, druhé místo patřilo fotbalistům z BAŠTĚ  a třetí talíř putoval do BŘEZINĚVSI,  ale neodvezli ho jako loni fotbalisti Březiněveského Áčka, ale jejich dorostenci, kteří zároveň získali trofej překvapení turnaje a  Václav Doubek trofej nejužitečnějšího hráče. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Vlasta Kundert z Baště. Mužstvo LÍBEZNIC se probojovalo do čtvrtfinále kde ale nestačilo na tým Baště a po prohře 0:1 v turnaji skončilo. Ve druhém čtvrtfinále skončil BAR"515", ve třetím čtvrtfinále Březiněves ver. Březiněves byli šťastnější březiněveští mladíci a v posledním čtvrt finále poslali ze hry  Ramsteini tým "1893". 

Semifinalisté KLOKANI, posílený tým Hanspaulky DON GIOVANNI podlehl týmu RAMSTEIN 0:5  a v druhém semifinále BAŠŤ těsně porazila BŘEZINĚVES "B" 2 :1 .

Po nerozhodné finálové bitvě Ramstein ver. Bašť  o vítěztsví Ramsteinů Pavla Waly rozhodly penalty.

 

 Ve skupinách skončily týmy  BOŘANOVICE, AC ROMA,  KUR ČERNOŠICE, NOVÁ BAŠŤ a tým  KLÍČAN .

 

Zdárný průběh celé akce organizačně a finančně  zajistil 1.FC Líbezníce, ceny pro vítěze věnoval Obecní úřad Líbezníce a večerní zábavu finančně podpořil pivovar Staropramen. 

 

                                                                       

                                                     Předseda FK 1.FCL Zdeněk Stibal

 

Fotografie z celé akce jsou ve fotogaleri