Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. ročník turnaje Benfika Cup

13. 7. 2011

 

1.FCL za podpory, pivovaru Staropramen, poskytovatele internetu Vaše Síť a obecního úřadu Líbezníce, pořádá:
 
 
II. ročník turnaje v malé kopané
1.FCL BENFIKA CUP
 
 
 
 
Dne 16.7.2011 se v na fotbalovém hřišti 1.FC Líbezníce koná druhý ročník turnaje 1.FCL BENFIKA CUP
 
Turnaj podle pravidel malé hopané (Hanspaulka) začne rozlosováním skupin v 9.00 hod. a výkop prvních zápasů ve skupinách je v 9.30 hod. Hraje se systémem ve skupinách A a B každý s každým. Ze skupiny postupují 4 tými a vítěz hraje se čtvrtým ze skupiny  druhé skupiny a druzí ze třetími. Vítězové si zahrají semifinále a pak vítězové i první místo a a poražení o místo třetí.
 
 Semifinalisté sehrají 7 zápasů ti měně štastní pak zápasů 5 a ti kdož nepostoupí ze skupin zápasy čtyři.
 
Nad pravidly budou bdít placení rozhodčí.
 
   Z důvodu ochrany trávníku hřiště je ZÁKAZ hrát v kopačkách s kolíky.
 
Startovné je 600 Kč splatné nejpozději do 2.7. 2011 , bezhotovostně na účet: 1374394053/0800 a nebo v hotovosti po dohodě na tel.č.: 603 50 44 11 v klubovně na hřišti 1.FCL. Podle tímto potvrzené účasti  bude určen systém turnaje, zakoupeny ceny , zajištěni rozhodčí, pořadatelská služba atp. Proto je nutné tento termín dodržet.
 
Po celý den je možnost občerstvení využití zázemí fotbalových kabin. Po skončení turnaje bude následovat, zábava pod širým nebem .
 
 
 
 
Předběžně svou účast přislíbily týmy: Obhájce loňského prvenství Březiněves, Předboj, Klíčany, AC Roma, Ďáblice Hanspaulka, Kur Černošice,  a  1. FCL A a  1.FCL Benfika