Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znovuobnovení žákovské kopané v Líbeznicích

V září letošního roku jsme znovu obnovili a založili žákovský oddíl kopané 1.FC Líbeznice.

Po dlouhých letech, co zde žáci fotbal nehráli, se nám podařilo znovu založit oddíl dětské kopané.  Oddíl naděje líbeznického fotbalu.

Po dvou měsících činnosti se družstvo žáků zdravě rozjelo a k dnešnímu dni má  má žákovské družstvo  32   členů, máme za sebou první přátelské utkání a jak hráči tak rodiče jsou spokojeni. 

Máme v plánu přes zimu a jaro potrénovat, naučit děti základům fotbalu, pokud se to podaří a bude zájem uspořádat s dětmi jarní soustředění, dotmelit kolektiv a  od následující  sezóny se přihlásit do okresní soutěže žáků.

Čeká nás hodně práce a doufám že  bude korunována úsměvem a radostí dětí z fotbalových úspěchů.Věřím, že tento elán, jak ze strany dětí, tak ze strany rodičů, vydrží a přeji všem hodně zábavy a hezkých společných zážitku s fotbalem spojených.

Ještě chci poděkovat zastupitelům obce a vstřícný přístup k tomuto našemu projektu. Obec na rozjezd žáků uvolnila 10.000 korun a přislíbila zahájit v lednu příštího roku rekonstrukci fotbalových kabin.  Do kabin se po léta neinvestovalo a nejsou dnes důstojným prostředím k provozování sportu.


 


 

                                                                                                                                   Zdeněk Stibal